Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Jeśli email będzie poprawnie wpisany na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że każde wydanie otrzymasz na swoją pocztę e-mail.

Wydawcą serwisu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Ponieważ wiedza dostarczana doświadczonym menedżerom placówek oświatowych musi prezentować wysoki poziom, stawiamy tylko na sprawdzonych specjalistów. Nasi eksperci przechodzą kilkuetapowy proces weryfikacyjny, zaś do współpracy przy tworzeniu Serwisu wybieramy tylko najlepszych.

Naszym Czytelnikom doradzają radcowie prawni i prawnicy posiadający bogate i praktyczne doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz szkół i placówek oświatowych. Współpracujemy także z wizytatorami z kuratorium oświaty, specjalistami i naczelnikami z organów prowadzących oraz z ministerstwa pracy, PIP i ZUS. Tylko bowiem wiedza pochodząca z rzetelnego źródła jest publikowana na łamach Serwisu.

Aby poznać kilku z naszych ekspertów, proszę kliknąć tutaj

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Kwadrans dla Dyrektora Szkoły:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe).
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: (22) 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Kwadrans dla Dyrektora Szkoły. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: (22) 518 29 29 lub faksem (22) 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres: grupaoswiata@wip.pl.
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
tel. (22) 518 29 29, faks (22) 617 60 10.

Adres: 
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka"
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Telefon do Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  • Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt droga mailową na cok@wip.pl 

E-mail

Dane adresowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel